Begraafplaats IJsselmonde
Avond uitleg ruiming/ her begraving vak D en E
Geplaatst op: 6-5-2019
Geachte belanghebbende van graven.

In 2019 zullen wij Vak D en E met de genoemde graven gaan herinrichten, de stoffelijke resten gaan we te zijner tijd herbegraven op een ander stuk op het voormalig deel van vak D.
Wij realiseren ons dat dit de nodige emoties kan oproepen.
Op dinsdag 7 Mei a.s. om 19.30 uur zullen wij daarom een informatieavond houden, we gaan dan in op de wijze waarop wij dit gaan uitvoeren, maar ook zullen wij aangeven welke alternatieven er zijn, zoals herbegraven of cremeren.
Mocht u hier gebruik van willen maken meldt dit dan via de mail: administratie@begraafplaats-ijsselmonde.nl
U kunt ons ook bellen op telefoon 010-4831413 / 06-13556585
Wij hopen u dan te mogen ontmoeten.
Cor Vink

Grafnr. O/B Naam overledene Overleden Begraven


D 121 Onder Martha v.d. Padt- Spoormaker 12-1-1999 18-1-1999
D 121 Boven Andrë Marinus Sebus 15-1-1999 20-1-1999
D 122 Onder Pieter Fortuin 19-1-1999 23-1-1999
D 122 Boven Eduard Willem Davids 22-1-1999 27-1-1999
D 123 Onder Pieter de Jong 5-2-1999 9-2-1999
D 123 Boven Aartje Maria v.d. Gaarden- Euser 5-2-1999 10-2-1999
D 124 Onder Petronella Martina Polet- v.d. Kleijn 10-2-1999 13-2-1999
D 124 Boven Jacoba Maria Herrebout 22-2-1999 24-2-1999
D 125 Onder Peter de Leeuw 21-2-1999 26-2-1999
D 125 Boven Christina Josephina Tenhove- Voerman 12-3-1999 herbegraven
D 126 Onder Francine den Otter- van Gameren 15-5-1999 19-5-1999
D 126 Boven Jan Hendrik de Heer 21-5-1999 26-5-1999
D 127 Onder Adrianus v.d. Sluis 21-5-1999 26-5-1999
D 127 Boven Leeg xx xx
D 128 Onder Debora Johanna Christina Heuer- Kock 18-6-1999 24-6-1999
D 128 Boven Pietertje van Buren- Monster 30-6-1999 5-7-1999
D 129 Onder Pieter Robert Sleebosvan Beekum 2-7-1999 7-7-1999
D 129 Boven Pieter de Waard 4-7-1999 8-7-1999
D 130 Onder Hendrika Schotman- Kievit 5-7-1999 9-7-1999
D 130 Boven Hermanus van Putten 11-7-1999 15-7-1999
D 131 Onder Tannetje Remijn- v.d. Werve 12-7-1999 16-7-1999
D 131 Boven Roelof Brouwer 15-7-1999 20-7-1999
D 132 Onder Hendrika Petronella de Jong 2-8-1999 7-8-1999
D 132 Boven Anna Risse- Blokpoel 4-8-1999 9-8-1999
D 133 Onder Helena Alida v.d. Sluijs- Bruin 12-8-1999 17-8-1999
D 133 Boven Elisabeth van Hengel 14-8-1999 19-8-1999
D 134 Onder Jacobus de Bruin 22-8-1999 25-8-1999
D 134 Boven Andries Hendrik Visser 26-9-1999 30-9-1999
D 135 Onder Adriana Johanna v.d. Meeberg- den Hollander 23-10-1999 28-10-1999
D 135 Boven Willem Frederik v.d. Hoed 9-11-1999 12-11-1999
D 136 Onder Pleuntje Hijweege- Arbouw 10-11-1999 16-11-1999
D 136 Boven Pieter Cornelis van Bennekom 15-11-1999 19-11-1999
D 137 Onder Idisona Mathilde Anterzijn 28-11-1999 2-12-1999
D 137 Boven Johannes Hendrik Burgerhout 30-11-1999 3-12-1999
D 138 Onder Tatyana Sergeyevina Kouzmetsova 18-12-1999 23-12-1999
D 138 Boven Arie Adrianus van Kwawegen 4-1-2000 8-1-2000
E 049 Onder Mensje Verboom- Huizer 7-5-2004 11-5-2004
E 049 Boven Aaltje Bal- ten Veen 25-5-2004 29-5-2004
E 050 Onder Anthonia Jacoba Eikmann- van Weenen 9-5-2004 13-5-2004
E 050 Boven Sanne Andeweg- Sunquest 1-6-2004 4-6-2004
E 051 Onder Elisabeth van Gelder- Breinlingen 16-6-2004 21-6-2004
E 051 Boven Krijn van Gelder 22-6-2004 25-6-2004
E 052 Onder Geertje de Zeeuw- de Munnik 23-6-2004 28-6-2004
E 052 Boven Maria de Wilde- Weeling 28-6-2004 2-7-2004
E 053 Onder Wilhelmina Smit- Spiering 8-7-2004 12-7-2004
E 053 Boven Neeltje Sijgje Verboom- van Driel 16-10-2004 21-10-2004
E 054 Onder Adriaan Buitenhuis 8-7-2004 13-7-2004
E 054 Boven Neeltje Visser- van Spengen 19-10-2004 25-10-2004
E 055 Onder Isaac Stouten 24-10-2004 29-10-2004
E 055 Boven Andries Simon Snelleman 8-12-2004 13-12-2004
E 056 Onder Geertruida Sturrus- Plaizier 16-11-2004 22-11-2004
© 2020 Begraafplaats van de Hervormde Gemeente Rotterdam-IJsselmonde
Design, realisatie en hosting verzorgd door NetandMore Rotterdam Powered by NAM CMS.